Новини 2020-01-09 15:09

Суд відпустив під домашній арешт обвинуваченого в організації вбивства журналіста Сергієнка

У 2014 року тіло чоловіка було знайдено зі слідами тортур у лісосмузі Корсунь-Шевченківського району.

У середу, 8 січня, Городищенський районний суд Черкаської області відпустив з-під варти під домашній арешт Вадима Мельника – обвинувачуваного в організації вбивства лідера районного Майдану з Корсунь-Шевченківського, журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкащини виданню «Ґрати».

 

«Позиція державного обвинувачення було залишити (Мельника – Ред.) під вартою. Але, незважаючи на цю позицію, Городищенський районний суд, на жаль, повторно змінив запобіжний захід на домашній арешт», - йдеться в повідомленні (раніше Мельник був відправлений під домашній арешт 22 серпня 2019 року, але 14 листопада Кропивницький апеляційний суд повернув його під варту – Ред.).

 

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року у Черкаській області Василя Сергієнка було викрадено з його власного подвір'я. Згодом його тіло зі слідами тортур було виявлене в лісосмузі Корсунь-Шевченківського району.

 

Читайте також: Справа вбивства Сергієнка. Судова «діра»

 

З 2015 по 2017 роки поліція затримала п'ятьох підозрюваних у вбивстві, ще двоє – в розшуку.

 

Мельника слідство вважає організатором.

 

Трьом затриманим – спортсменам Віктору Горбенку, Валентину Завражину і Роману Недибалюку – були висунуті підозри у викраденні. Ще один підозрюваний, раніше судимий за аналогічний злочин Володимир Воронков, обвинувачений безпосередньо у вбивстві.