Новини 2020-01-15 20:00

Відставка російського уряду та деталі розмови Зеленського з Меркель. Головне за 15 січня

Тиждень.ua зібрав головні новини цієї середи.

Зеленський і Меркель обговорили аварію літака в Ірані, обмін полоненими і транзит газу

 
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Сторони обговорювали аварію українського літака в Ірані, домовленість щодо угоди про транзит газу через Україну та наступний обмін полоненими між Україною і РФ. 
 
 

Кабмін затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати

 

Кабінет міністрів затвердив перелік стратегічних підприємств, які не можна приватизувати. Не підлягають приватизації підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, є природними монополіями, мають критично важливе значення для суспільства.

 

Уряд РФ подав у відставку

 

 

Прем'єр РФ Дмітрій Мєдвєдєв оголосив, що російський уряд йде у відставку після того, як президент держави Владімір Путін висловив бажання змінити Конституцію РФ. Кандидатом на посаду глави уряду став голова Федеральної податкової служби Міхаіл Мішустін. 

 

У Європарламенті Росію назвали головною загрозою для ЄС

 

 
Російська Федерація є неминучою гібридною загрозою для країн-членів Євросоюзу. Про це йдеться в ухваленій у середу резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС.
 
 
 
 
 

схожі новини