Новини 2020-01-16 13:52

Бойовики мінують територію між Оріховим і Золотим-5 - СЦКК

Мінування проводиться протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самоліквідації від 4 до 100 годин (в середньому 23-24 години).

Збройні формування Російської Федерації, порушуючи Мінські домовленості, мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між населеними пунктами Оріхове та Золоте-5. Про це у четвер, 16 січня, повідомляє прес-служба штабу ООС з посиланням на інформацію Української сторони СЦКК.

 

"Збройні формування Російської Федерації проводять заходи з дистанційного мінування місцевості в районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між населеними пунктами Оріхове та Золоте-5. Мінування проводиться протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самоліквідації від 4 до 100 годин (в середньому 23-24 години). Для доставки міни використовується гранатомет РПГ-7 з переробленою гранатою ПГ-7. Радіус суцільного ураження становить до 16 метрів, міна спрацьовує у момент, коли людина зачепить одну із чотирьох тонких капронових ниток, завдовжки до 10 метрів кожна. Існують модифікації міни також і без самоліквідації", - йдеться в повідомленні.


Як зазначається, Українська сторона СЦКК звертає увагу цивільного населення на необхідність підвищеної пильності при пересуванні в районі проведення операції Об’єднаних сил.

 

Нагадаємо, у зоні проведення ООС у середу, 15 січня, від кулі снайпера загинув військовослужбовець 92-ї окремої механізованої бригади ім. кошового отамана Івана Сірка Олексій Кучкін, якому було 24 роки. 

схожі новини