Новини 2020-01-17 10:04

У Конгрес США внесли резолюцію про підтримку України

Документ передбачає двопартійну підтримку українського народу.

Так звана група підтримки України Палати представників 16 січня винесла на розгляд Конгресу США резолюцію про двопартійну підтримку українського народу. Про це повідомляє Голос Америки

 

"У час, коли російська демократія, на жаль, руйнується на наших очах, коли президент Путін нещодавно загарбав владу, Україна продовжує вживати заходів для посилення своїх демократичних інститутів", - заявили у законодавчій групі. 

 

"Цей дуже важливий і вчасний крок підтверджує стратегічний інтерес Сполучених Штатів у зміцненні свободи та демократії в Європі – досягнення, яке неможливе без підтримки Сполученими Штатами України в боротьбі проти російської агресії", - йдеться у повідомленні конгресменів.

 

Серед ініціаторів резолюції – співголови групи підтримки України у конгресі Марсі Каптур (Огайо), Енді Гаріс (Мериленд), Майк Квілі (Іллінойс), Браян Фіцпатрик (Пенсильванія).

 

"Будучи співголовами двопартійної української групи у Конгресі, ми раді представити цю двопартійну резолюцію, що підтверджує підтримку США українського народу та українського демократичного напрямку, вільного від російського злочинного впливу", - зазначається у заяві конгресменів.

 

Нагадаємо, 17 липня 2019 року Сенат Сполучених Штатів Америки одностайним рішенням ухвалив резолюцію, присвячену п'ятій річниці Революції Гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні.

схожі новини