Новини 2020-01-22 17:21

Стало відомо, коли зміниться порядок перетину адмінкордону з окупованим Кримом

Відповідні зміни починають діяти з 9 лютого.

Зміни до порядку виїзду до тимчасово окупованого Криму та в’їзду з нього громадян України віком до 16 років набудуть чинності з 9 лютого 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

 

Зазначається, що через поширення фейкових повідомлень про зміни в правилах перетинання адмінмежі почастішали спроби перевезення дітей без необхідних документів.

 

"Такі повідомлення спричинили збільшення відмов у пропуску, через які громадяни висловлюють незадоволення та звинувачують співробітників Держприкордонслужби. Наголошуємо! Відповідні зміни ще не набули чинності", - зазначили в ДПСУ.

 

Раніше повідомлялося, що відповідно до змін, з 9 лютого виїзд на ТОТУ дітей у віці до 16 років можливий у супроводі когось із батьків або уповноважених ними осіб. Така можливість виникає, якщо ці діти в'їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих. У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього не обов'язкове.

 

Як повідомлялося,  в окупованому Криму протягом 2019 року зафіксовано 335 політично мотивованих арештів, у тому числі 43 - за новими кримінальними справами

схожі новини