Новини 2020-01-29 11:51

СБУ вивела на підконтрольну Україні територію «екс-міністра вугільної промисловості «ДНР»

Чоловік надав свідчення щодо безпосередньої причетності РФ до процесу окупації.

Служба безпеки України вивела на підконтрольну Україні територію одного з колишніх «міністрів вугільної промисловості» терористичної організації «ДНР». Про це повідомляється на сайті СБУ в середу, 29 січня.

 

Як зазначається, псевдопосадовець регулярно відвідував засідання «уряду ДНР» та брав активну участь у формуванні внутрішньої політики «профільного міністерства». Він, зокрема, регулював діяльність підприємств вугільновидобувної промисловості та розподіл енергетичних ресурсів на тимчасово окупованих територіях Донеччини.

 

Після усунення з посади чоловік розпочав у «ДНР» бізнес, намагався дистанціюватись від роботи в «уряді» псевдореспубліки та розмірковував над поверненням на підконтрольну українській владі територію.

 

«Відразу після виведення з так званої «ДНР» він офіційно оформив відповідну заяву до СБ України, в якій повідомив про свою участь у функціонуванні незаконно сформованих на окупованих територіях «органів влади», - йдеться в повідомленні.

 

Зауважується, що чоловік надав свідчення щодо безпосередньої причетності РФ до процесу окупації. «Екс-міністр» також засвідчив причетність російських держслужбовців, які перебувають на окупованих територіях як «радники», до організації схем з розкрадання бюджетних коштів РФ, виділених для функціонування об’єктів вугільно-промислового комплексу псевдореспубліки.

 

Наразі, у межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 258-3 ККУ тривають слідчі дії.

 

 

Нагадаємо, раніше у столиці поліція затримала бойовика «ДНР» - командира розвідки незаконного збройного формування «Оплот», який стріляв у поліцейських.

схожі новини