Новини 2020-01-30 11:20

Канада також внесла причетних до «виборів» у Криму до санкційного списку

Під санкції потрапили шестеро осіб.

Канада ввела санкції проти шести осіб, причетних до «виборів» в тимчасово окупованому Росією Криму. Про це повідомив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань у Twitter у четвер, 30 січня.

 

«Канада вводить санкції щодо шести осіб, причетних до нелегітимних виборів, що відбулися в окупованому Росією Криму. Канада незмінно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України», - написав він.

 

 

Нагадаємо, 29 січня США також наклали санкції на вісьмох осіб та одну юрособу через продовження агресії Росії проти України та окупацію Криму, зокрема на транспортну компанію Grand Service Express, що здійснює діяльність в Криму, та її гендиректора Олександра Ганова.

 

Інші семеро уже були внесені до санкційного списку Євросоюзом: це голова виборчої комісії» Севастополя Сергій Даниленко; «заступниця голови виборчої комісії» Севастополя Лiдiя Басова; «секретар виборчої комісії» Севастополя Катерина Пиркова; «член Ради Федерації РФ від Севастополя» Катерина Алтабаєва; «голова Ради міністрів» Криму Юрiй Гоцанюк; голова так званих «законодавчих зборів Севастополя» Володимир Нємцев; «губернатор» Севастополя Михайло Развожаєв.

схожі новини