Новини 2020-01-30 12:25

Тимчасово повірена у справах США: Диверсифікація джерел енергії критично важлива для енергетичної незалежності України

США надалі співпрацюватимуть з європейськими та українськими партнерами для просування реформ і капітального вдосконалення української транзитної системи.

Диверсифікація джерел енергії критично важлива для енергетичної незалежності України. У цьому контексті збільшення імпорту та потужностей для зберігання СПГ може сприяти зміцненню енергетичної безпеки. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловила тимчасово повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

 

«Ми й далі співпрацюватимемо з нашими європейськими та українськими партнерами для просування реформ і капітального вдосконалення української транзитної системи. Можливості в енергетичній галузі величезні. Але щоб повністю реалізувати ці можливості, вам потрібно продовжувати енергетичні реформи, створюючи справжні ринкові умови, які залучатимуть і захищатимуть іноземні інвестиції, пропонуючи при цьому рівні умови», - сказала вона.

 

При цьому Квін зауважила, що Сполучені Штати, зі свого боку, не припинятимуть допомагати Україні перетворювати цей сектор на сучасний, орієнтований на ринок локомотив зростання.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»