Новини 2020-01-31 11:38

Помпео і Пристайко провели зустріч

Держсекретар запевнив у підтримці України.

Держсекретар США Майк Помпео та міністр закордонних справ Вадим Пристайко 31 січня провели зустріч, під час якої Помпео запевнив у повній підтримці України Сполученими Штатами. Про це йдеться у прес-релізі МЗС. 

 

 

"Майкл Помпео у ході переговорів запевнив у повній підтримці України Сполученими Штатами у справі припинення агресії Росії та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України у повному обсязі, практичним підтвердженням чому стало запровадження Сполученими Штатами 29 січня пакету додаткових санкцій, які стосуються дій окремих фізичних осіб та компаній в Криму. Поряд із цим  американська сторона особливий наголос зробила на важливості збереження високої динаміки та результативності реформ в Україні", - йдеться у повідомленні. 

 

Пристайко також висловив вдячність Білому дому та Конгресу США за підтримку України. 

 

У четвер, 30 січня, держсекретар США Майк Помпео прибув до Києва. Він мав приїхати до України 3 січня, однак візит був відтермінований через необхідність залишитися у Вашингтоні для моніторингу ситуації в Іраку та забезпечення безпеки американців на Близькому Сході.

схожі новини