Новини 2020-02-03 17:56

Мінсоцполітики пообіцяло перерахувати розмір пільг і субсидій

Перерахунок відбудеться через відокремлення послуги з розподілу газу.

У лютому Мінсоцполітики автоматично донарахує пільги та субсидії за послугу з розподілу газу. Повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.У повідомленні зазначають, що додаткові звернення громадян за січень і лютий 2020 року непотрібні.   

 

 У міністерстві пояснюють, що скільки Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) затвердила окремий тариф з розподілу газу лише наприкінці грудня, за січень пільговикам та субсидіантам надійшли платіжки з повною вартістю послуги."Через те, що відповідні рішення НКРЕКП вступили в силу лише з початку року, ми в лютому проведемо донарахування розміру пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу автоматично за два місяці 2020 року", - пишуть на сайті міністерства.


Нагадаємо, що Нафтогаз порахував нову ціну на газ для населення. У січні оптова ціна на газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів становитиме 4,65 грн за кубометр (без врахування ПДВ та витрат на доставку). Це на 25% менше, ніж у січні 2019-го.