Новини 2020-02-05 10:15

Серед американців зріс рейтинг довіри до Трампа — опитування

Соціологи зафіксували найбільшу поляризацію суспільства у США в історії їхніх досліджень.

Президента США Дональда Трампа підтримують 49% американських виборців. Таким чином, рейтинг довіри до Трампа нині – найвищий за весь час його президентства. Про це у вівторок, 4 лютого, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на результати опитування компанії Gallup.

 

За даними дослідження, довіра до Трампа серед республіканців становить 94%. Водночас, серед демократів 7% виборців схвалюють дії глави держави. Це, порівняно з попереднім дослідженнями, на 3% нижче.

 

42% виборців, які називають себе незалежними, підтримують роботу президента. Їхня кількість зросла на 3% порівняно з попереднім опитуванням.

 

Половина виборців вважають, що Трамп заслуговує бути обраним до Білого дому на другий термін у листопаді цього року. За результатами дослідження, американська громадськість розділилась навпіл у цьому питанні.

 

Дослідники наголошують, що це найбільша поляризація суспільства у США в історії їхніх досліджень. Опитування тривало під час процесу імпічменту - з 16 до 29 січня. Дослідники опитали 1033 людини. 

 

У «Голосі Америки» зазначають, що інші соціологічні дослідження також зафіксували зростання рейтингу Трампа, але з дещо нижчим рівнем довіри.

 

Зокрема, опитування NBC News/Wall Street Journal poll засвідчило підтримку президента США на рівні 46%. 49% сказали, що їх не влаштовує переобрання Трампа.

 

За даними дослідження FiveThirtyEight’s poll tracker, популярність Трампа - на рівні 43.6%, а опитування RealClearPolitics засвідчило підтримку 44.7% виборців.

 

Нагадаємо, 3 лютого сенатори заслухали заключні аргументи сторін у процесі щодо імпічменту Трампа. Остаточне рішення у справі сенатори винесуть 5 лютого.

 

схожі новини