Новини 2020-02-05 11:40

Український кордон впродовж року перетнула рекордна кількість осіб

При цьому зменшився пасажиропотік на українсько-російському кордоні.

Упродовж минулого року українські прикордонники здійснили оформлення та перевірку документів 102 мільйони осіб. Про це 5 лютого повідомила Державна прикордонна служба України.

 

" Упродовж 2019 року українські прикордонники здійснили оформлення та перевірку документів рекордної кількості громадян – більш як 102 млн осіб", - пишуть у повідомленні.

 

Прикордонники зазначають, що все більше туристів, як  в Україну так і за межі нашої держави, надають перевагу повітряному транспорту. Зокрема минулого року літаками український кордон перетнули більш як 20,6  мільйонів осіб. Це на 23% перевищує показник попереднього року. Частка українців українців, які подорожували літаками, зросла на понад 30%.

 

Повідомляється, що морським транспортом український кордон перетнули майже  400 тисяч людей. У порівнянні з 2018 роком показник зріс на 11,5 %.

 

Прес-служба зазначає, що на сухопутних ділянках держкордону України, то пасажиропотік з Євросоюзом у 2019 році залишався на рівні 2018 року.

 

"Майже на 10% зменшився пасажиропотік на українсько-російському кордоні. Якщо у 2018 році на цій ділянці прикордонники оформили понад 11 млн осіб, то в 2019 – менше 10 млн. При цьому кордон із Росією перетнуло на 800 тисяч українців менше", - наголошують у службі.

 

Зазначають, що  у 2019 році суттєво зменшилася кількість громадян, які перетнули кордон з Білоруссю (на 9 %) та Молдовою (на 6,1 %).

 

Нагадаємо, що 9 лютого зміниться порядок перетину адмінкордону з окупованим Кримом. Державна прикордонна служба зазначає, що через поширення фейкових повідомлень про зміни в правилах перетинання адмінмежі почастішали спроби перевезення дітей без необхідних документів.

 

 

схожі новини