Новини 2020-02-05 14:19

Уряд схвалив Річну національну програму Україна-НАТО – Гончарук

Розробка документа здійснювалася за міжнародною методикою країн-членів НАТО.

Кабінет Міністрів України схвалив нову національну програму Україна-НАТО. Про це повідомив 5 лютого прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Telegram.

 

" Уперше в центрі уваги Програми — права, свободи і законні інтереси людини. Саме такий людиноцентричний підхід сповідує Північноатлантичний Альянс", - зазначає прем'єр-міністр.

 

За словами Гончарука, розробка документа вперше здійснювалася за міжнародною методикою Results-Based Management (RBM — “Управління, орієнтоване на результат”). Така методика використовується при підготовці аналогічних стратегічних документів у державах-членах НАТО, Світовому банку та ООН.

 

"Річна національна програма передбачає як реформи сектору безпеки та оборони, так і демократичні перетворення в країні. Вона максимально наближена за змістом та принципами до Плану дій щодо членства у НАТО та має таку саму структуру", - пояснив він.

 

Нагадаємо, що згідно досліджень Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічної служби Центру Разумкова, більшість громадян України підтримують вступ до НАТО. 51% населення України вважають Північноатлантичний альянс є найкращим гарантуванням безпеки.

схожі новини