Новини 2020-02-05 14:48

Укртрансгаз через арешт усіх рахунків та активів підприємства звернувся до РНБО

У компанії заявили, що наявна ситуація унеможливлює її роботу та ставить під загрозу безпечне функціонування газотранспортної системи.

Укртрансгаз звернувся до Ради національної безпеки і оборони України через арешт всіх їхніх рахунків та активів. Про це 5 лютого повідомляє прес-служба Укранафтогазу.

 

"Укртрансгаз звернувся до РНБО з приводу арештів всіх рахунків та активів підприємства. Це унеможливлює роботу компанії та ставить під загрозу безпечне функціонування газотранспортної системи. Арешти всіх рахунків підприємства, його рухомого та нерухомого майна ставлять під загрозу забезпечення надійного функціонування підземних газосховищ в розпал опалювального сезону", - зазначають у повідомленні.

 

В підприємстві наголошують, що наразі найбільш масштабною є вимога виплатити 2 336 мільйонів гривень на користь ТОВ «Фінансова компанія «Фін – Інвест». Укртрансгаз розцінює судове рішення, за яким відкрито виконавче провадження, неправомірним, а дії позивача – такими, що можуть мати ознаки шахрайства. Проте арешт приватним виконавцем рахунків підприємства вже призвів до втрати 50,3 мільйонів грн.

 

Зазначають, що арешти всіх рахунків підприємства, його рухомого та нерухомого майна загрожують забезпеченню надійного функціонування підземних газосховищ у розпал опалювального сезону.

 

У підприємстві нагадують, що  Укртрансгаз надає послуги ремонту та технічного обслуговування магістральних газопроводів, обладнання газоперекачувальних агрегатів, тощо.

 

 Укртрансгаз наголошує, що підприємство включили до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Тому блокування діяльності підприємства, ставить під загрозу енергетичну безпеку України та може призвести до непередбачуваних техногенних наслідків.

 

У звернення до РНБО просять захистити права підприємства та не допустити незаконного виведення грошових коштів та відчуження майна.

 

Нагадуємо, що в Україні 5 лютого затвердили список 219 підприємств, які не можна приватизовувати. Ці підприємства мають забезпечувати енергетичну незалежність та обороноздатність, бути природними монополіями, діяльність підприємств повинна мати критично важливе значення для суспільства. Укртрансгаз входить у цей список. 

схожі новини