Новини 2020-02-06 16:04

Уряд ще не вирішив чи проводити перепис населення - Дубілет

Дубілет розповів, що головна проблема – проблема співставності фінансування і тієї якості перепису, яка буде в результаті.

В уряді ще не прийняли рішення, чи проводити перепис населення. Про це повідомляється на пресконференції міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета.

 

"Ми ще ведемо дискусію про те, наскільки ми можемо собі дозволити проводити перепис традиційним засобом. Будемо ще дискутувати. Я сподіваюся, що протягом найближчого часу ми зможемо прийняти рішення" - заявив Дубілет.

 

Читайте також: Олександр Крамар: Масштабне спотворення демографічної ситуації в Україні може мати для владної команди прагматичний інтерес

 

"У нас є різні думки в середині команди щодо цього. Будемо спілкуватися із спеціалістами, в тому числі із фінансистами, тому що, на превеликий жаль, це не просте рішення, тут немає правильно, чи неправильно. Є рішення, яке доводиться приймати з огляду на ті бюджети, які у нас є" - додав він.

 

Також Дубілет зазначив, що головною проблемою є проблема співставності фінансування і тієї якості перепису, яка буде в результаті.

 

Нагадаємо, останній перепис населенняУкраїни проводився в 2001 році.

 

За встановленою практикою і згідно з рекомендаціями ООН переписи населення у більшості країн світу проводяться раз на десять років.

схожі новини