Новини 2020-02-06 16:47

Призначено нового голову Львівської ОДА

Зеленський привітав Козицького з призначенням і вручив йому указ.

Президент України Володимир Зеленський призначив Максима Козицького новим головою Львівської обласної державної адміністрації (ОДА). Про це він оголосив у ході робочого візиту у Львівську область.

 

Зокрема, Зеленський привітав Козицького з призначенням і вручив йому указ. Після цього президент, який зустрічається з працівниками ДП "Львіввугілля", підняв питання заборгованості по зарплатах.

 

Відзначимо, Козицький був одним з кандидатів на цю посаду ще в червні 2019 року. Він є директором компанії по установці вітрових та сонячних електростанцій. Його батько Зіновій Козицький - відомий львівський бізнесмен.

 

В кінці грудня 2019 подав декларацію як кандидат на посаду голови Львівської ОДА. У ній він вказав, що за основним місцем роботи заробив 259 тисяч гривень.

 

Нагадаємо, у липні 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Маркіяна Мальського новим очільником Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє указ президента.

 

 Так, відповідно до указу №490/2019 від 5 липня 2019 року Зеленський призначив очільником Львівської облдержадміністрації Маркіяна Мальського. Попередньо, Зеленський указом №489/2019 звільнив Ростислава Замлинського з посади глави Львівської ОДА.