Новини 2020-02-06 18:10

Обшуки на "1+1". В СБУ закликали не робити поспішних висновків

У СБУ запевнили, що обшуки проводилися на окремих робочих місцях журналістів.
Служба безпеки України закликає журналістів дочекатись офіційних результатів щодо проведення слідчих дій на телеканалі "1+1" і не поширювати неправдиву інформацію. Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook.

 

"Закликаємо журналістів та громадськість не робити поспішних висновків, а дочекатися офіційних результатів розслідування даної справи", - йдеться у повідомленні.

 

У СБУ зокрема спростували інформацію про глобальний обшук на телеканалі "1+1" і запевнили, що обшуки проводилися на окремих робочих місцях журналістів.

 

"У даній ситуації було неможливо отримати докази через проведення інших слідчих дій", - зазначили у відомстві.

 

Нагадаємо, 5 лютого стало відомо про обшуки у приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі "1+1" за адресою Куренівська,18 в Києві.

 

Медіагрупа 1+1 media попросила Баканова прокоментувати ситуацію і пояснити причину обшуків.

 

Варто зазначити, що 15 січня в мережі опублікували аудіозаписи, де нібито прем'єр Гончарук зізнається, що він "повний профан в економіці". Також чути, як голос, схожий на прем’єровий, каже, що у Зеленського "примітивне розуміння економічних процесів" – і йому треба пояснювати їх.

 

Згодом стало відомо, що президент Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

схожі новини