Новини 2020-02-07 12:00

Укроборонпром показав нову програму модернізації танків Т-72

Презентація відбулася на виставці DefExpo-2020 в індійському Лакхнау.

Компанія «Спецтехноекспорт» зі складу концерну «Укроборонпром» презентувала нову програму модернізації танків Т-72. Про це повідомляється на сайті концерну у четвер, 6 лютого.

 

Як повідомляється, презентація відбулася на міжнародній оборонній виставці DefExpo-2020 в індійському Лакхнау.

 

Як зазначається, підвищення рівня мобільності танка досягається завдяки заміні двигуна на шестициліндровий двигун 6TD-2 потужністю 1200 к.с. та реверсної трансмісії, що перевірені експлуатацією в умовах спекотного клімату та гірської місцевості, мають збільшений ресурс експлуатації.

 

 

Передбачається встановлення допоміжної силової установки потужністю до 10 кВт, комплексної цифрової системи керування. Для збільшення вогневої міці передбачається заміна гармати танку, комплектація керованими снарядами «Комбат», забезпечення дистанційного керування командирським люком, встановлення нової оптики, систем стабілізації та керування стрільбою.

 

Посилення захисту досягається завдяки комплексам динамічного («Ніж», «Дуплет») та активного («Заслон») захисту, системи оптико-електронної протидії. Також танк оснащується сучасною системою кондиціонування.

 

Загалом, пропонується замінити та осучаснити більше 40 частин та агрегатів танка.

 

Нагадаємо, Укроборонпром передав Міністерству оборони 12 бронетранспортерів БТР-4Е з обсягу державного оборонного замовлення 2019 року.

схожі новини