Новини 2020-02-10 10:51

Гончарук назвав кандидата на посаду очільника Міністерства з питань тимчасово окупованих територій

Олексій Гончарук ухилився від питання, хто ще, якщо не Рєзніков може очолити МінТОТ

В Україні знову з’явиться окреме Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, очолити його запропонували юристу Олексію Рєзнікову, який нині представляє Україну на переговорах у Мінську щодо Донбасу. Про це розповів прем’єр міністр Олексій Гончарук.

 

«Він досвідчена людина, юрист, а там є питання перехідного правосуддя, ну тобто досить релевантний досвід в даному випадку. І він непоганий переговорник, і, на мою думку, непоганий менеджер. Це людина, яку я розглядаю на цю позицію, і якщо парламент підтримає, то, можливо, він доєднається до нашої урядової команди», — сказав Гончарук.

 

Також Олексій Гончарук ухилився від питання, хто ще, якщо не Рєзніков може очолити МінТОТ. За його словами, прізвищ не називатиму. Є ряд ідей, яким чином підсилити соціальний блок. Можливо, у нас з’явиться віцепрем’єр у цьому напрямку. Але про це говорити рано, ми ще дискутуємо.

 

Наприкінці минулого року Олексій Резніков заявляв  про те, що Україна підготує план змін до Мінських домовленостей перед наступною зустріччю лідерів «нормандської четвірки».

 

Нагадаємо, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму. На підтвердження МінТОТ вказало адреси магазинів і представництв вказаних компаній у Криму.

схожі новини