Новини 2020-02-10 14:54

Господарський суд розблокував приватизацію Центренерго

У лютому запустять приватизацію низки наступних об'єктів.

Господарський суд Києва розблокував приватизацію "Центренерго", задовольнивши клопотання Фонду держмайна. Про це повідомляє Фонд державного майна з посиланням на рішення від 6 лютого.

 

Заборону проводити приватизацію компанії наклав Господарський суд Києва за позовом компанії Укрдонінвест. Фонд держмайна у відповідь подав клопотання про скасування цієї заборони, бо у січні 2020 року вже почав готуватися до приватизації Центренерго.

 

"У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації низки наступних об'єктів великої приватизації", - зазначається у повідомленні.

 

Нагадаємо, що Державну генеруючу компанію Центренерго шість років готували до приватизації. 11 грудня, її скасували через суд за позовом від Укрдонінвест. 5 лютого Уряд затвердив список 219 підприємств, які не можна приватизовувати. Центренерго не увійшов у цей список. Не підлягають приватизації підприємства, які забезпечують енергетичну незалежність та обороноздатність держави, є природними монополіями та мають критично важливе значення для суспільства.