Новини 2020-02-11 16:33

Справа Шеремета. Слідство призначило почеркознавчу та психіатричну експертизи підозрюваній Дугарь

Адвокат Дугарь каже, що постанови про відібрання зразків почерку не можуть бути задоволені через їх невідповідність статті закону, на яку посилається слідчий.

Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета призначило почеркознавчу та психіатричну експертизи щодо підозрюваної медсестри Яни Дугарь. Про це написав адвокат Віталій Коломієць у Facebook.

 

'Ні постанови про призначення психіатричної, ні почеркознавчої експертиз нам не надали. Ми, як сторона захисту, не можемо прийняти рішення про свою участь чи не участь в цих процесуальних діях" - написав він.

 

За словами речника МВС,  треба провести комплекс слідчих дій. Вони проводяться

 

У свою чергу Адвокат Дугарь каже, що постанови про відібрання зразків почерку не можуть бути задоволені через їх невідповідність статті закону, на яку посилається слідчий.

 

Захист додав, що чекає "на відповідні рішення, оформлені належним чином".

 

Нагадаємо, що 12 грудня Нацполіція затримала підозрюваних у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Серед підозрюваних – музикант та військовий Андрій Антоненко. Також у справі як підозрювані фігурують медсестра одного з парашутно-десантних батальйонів Яна Дугарь, волонтерка та лікарка Юлія Кузьменко, добровольці Владислав та Інна Грищенки. Раніше, 10 лютого, заступник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що більше десяти співробітників Служби безпеки України перевіряють на зв'язки з підозрюваними у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Перевірки стали реакцією на публікацію записів, які свідчать про причетність СБУ.