Новини 2020-02-12 15:24

Волонтерка Чорногуз запустила відеофлешмоб

Дівчина закликала робити відеозвернення щодо розведення і загиблих на Донбасі.

Волонтерка Ярина Чорногуз у вівторок, 11 лютого, закликала робити відеозвернення про загиблих на Донбасі та висловлювати позицію щодо розведення сил. Про це вона написала у Facebook та опублікувала відео.

 

«Я закликаю людей записувати відеозвернення та робити дописи із розповідями про загиблих у війні і висловлювати свою позицію про «розведення», - йдеться в повідомленні.

 

 

Нагадаємо, 11 лютого збройні формування РФ п'ять разів порушили режим тиші на Донбасі. Втрат серед українських військових немає.

 

Нині до розведення сил на Донбасі готуються три нові точки. Дата розведення залежить від переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську.

 

Зауважимо: Ярина Чорногуз – парамедик волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри». Раніше вона та її подруга Анастасія Конфедерат відмовилися їхати рейсом «Львів-Запоріжжя», бо там увімкнули фільм російською мовою. Водій та його колега відмовилися вимикати фільм, оскільки «ніхто тут ніяких умов не буде ставити». Ніхто з пасажирів не заступився за дівчат, тож вони вийшли з автобуса.

схожі новини