Новини 2020-02-14 12:11

Зустріч в Омані. У Зеленського заявили, що звернуться до суду з позовом проти журналістів "Схем"

Офіс президента чекає спростувань та вибачень від журналістів.

В Офісі президента заявили, що звернуться до суду з позовом проти журналістів програми розслідувань "Схеми" через нібито неправдиву інформацію про можливу зустріч глави держави із секретарем Ради безпеки Росії Ніколаєм Патрушевим. Про це повідомляє прес-служба президента

 

 

"Офіс президента України чекає від програми "Схеми" спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень", - йдеться у повідомленні. 

 

Там заявили, що висновки журналістів "ґрунтуються не на фактах чи свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних "джерел", яке має місце у випуску програми "Схеми", і Офіс президента України розцінює це як "відверту маніпуляцію громадською думкою". 

 

В ОП додали, що Зеленський ніколи в житті не зустрічався, не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб із Патрушевим. 

 

Як повідомлялося, "Схеми" виявили, що секретар Ради безпеки РФ прилітав в Оман одночасно з Зеленським. 

 

Нагадаємо, до Оману Зеленський разом з родиною полетів 5 січня. В пресслужбі тоді заявили, що візит є офіційним, проте президент скористався послугами рейсового літака, витративши власні кошти.

 

Відомо, що з Зеленським був радник Андрій Єрмак. За спостереженням програми "Схеми", Зеленський прилетів з Оману майже через добу після авіакатастрофи українського літака МАУ в Ірані. Переліт літака Медведчука до Оману і назад збігся з перебуванням Зеленського в Омані.

 

Як повідомлялося 24 січня,  в ОП не змогли відповісти, з ким Зеленський літав до Оману.