Новини 2020-02-17 16:18

Російське командування скасувало наказ про обмеження вогню на Донбасі - Міноборони

Російськими пропагандисти нав’язують панічні настрої серед місцевого населення ОРДЛО.

Російське окупаційне командування активізувало заходи з провокування напруженості на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей та скасувало для своїх підрозділів режим пропинення вогню. Про це 17 лютого повідомляє Міністерство оборони.

 

Зазначають, що  підрозділам 1 і 2 армійських корпусів збройних сил Росії, які знаходяться біля лінії зіткнення, дозволили вести обстріли по українським позиціям.

 

"Скасовані обмеження щодо дотримання режиму припинення вогню для передових підрозділів з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ", - пишуть у повідомленні.

 

У прес-службі міністерства зазначачили, що представники бойовиків дезінформують та залякують місцеве населення ймовірним наступом української армії у формі "бліцкригу" з метою дискредитації командування та особового складу підрозділів ЗС України.

 

Нагадаємо, що упродовж доби 16 лютого Збройні формування Російської Федерації дев'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі. Вони стріляли із забороненої Мінськими угодами зброї - мінометів  калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Втрат серед українських захисників не було.