Новини 2020-02-18 10:46

Оприлюднені дані розвідки Нідерландів у справі МН17

Журналіст опублікував документи, в яких йдеться про позиції російських мобільних комплексів "Бук" у день авіакатастрофи.

Служба військової розвідки Нідерландів не виявила ні один ЗРК "Бук", який міг бути здатний збити рейс МН17 над Донбасом в 2014 році. Це випливає з документів, опублікованих журналістом та автором документального фільму про авіакатастрофу громадянином Нідерландів Максом Ван дер Верффом.

 

Журналіст опублікував документи, в яких йдеться про позиції російських мобільних комплексів "Бук" у день авіакатастрофи. І літак нібито не міг збити російський "Бук".

"MH17 пролітав поза зоною досяжності з усіх встановлених і ти, що використовує, Україна і Росія місць, де були розміщені комплекси" Бук-М1 ", - йдеться в листі розвідки, яке було направлено голландській прокуратурі 21 вересня 2016 року.

 

Як повідомлялося, офіційний представник федерального уряду Німеччини Штеффен Зайберт 9 вересня заявив, що передача Росії бойовика Володимира Цемаха не означає, що винних не притягнуть до справедливості.

 

Нагадаємо, Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що летів з Амстердама у Куала-Лумпур, був збитий бойовиками на сході України 17 липня 2014 року. На борту перебувало 298 осіб, з них 196 громадяни Нідерландів. В авіакатастрофі не вижив ніхто.

 

Як відомо, у січні організація журналістських розслідувань CORRECT! V оприлюднила результати власного розслідування, в якому повідомлялося, що літак "Малайзійських авіаліній" збили з російської установки "Бук", яку могли привезти з міста Курськ (РФ).

 

2 травня літак із останніми тілами жертв катастрофи приземлився в Нідерландах.

 

Також зазначимо, міністр безпеки та юстиції Нідерландів Герард Адріан ван дер Стюр під час візиту до Харкова повідомив, що відгукнулися кілька можливих свідків авіакатастрофи.

схожі новини