Новини 2020-02-19 10:35

На столичному вокзалі зустріли звільненого політв’язня Миколу Семену

Раніше журналіст був засуджений підконтрольним Кремлю кримським «судом» до 2,5 років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

На київському залізничному вокзалі зустріли звільненого з незаконного утримання на території тимчасово окупованого Криму, журналіста Миколу Семену. Про це написала українська омбудсман Людмила Денісова у Facebook у середу, 19 лютого.

 

Як зазначається, журналіст отримає лікування на базі державної наукової установи «Науково - практичний центр профілактичної та клінічної медицини «Державного управління справами». Після лікування та реабілітації він отримає державне соціальне забезпечення.

 

 

Зауважимо: Микола Семена повернувся на підконтрольну Україні територію 18 лютого 2020 року.

 

У квітні 2016 року російська ФСБ в окупованому Криму провела обшук і порушила кримінальну справу проти журналіста через статтю, де начебто містяться «заклики до порушення територіальної цілісності РФ». 22 вересня 2017 року підконтрольний Кремлю Залізничний районний «суд» у Сімферополі засудив його до 2,5 років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

 

28 січня 2020 року Семена отримав постанову від підконтрольного Росії Залізничного «райсуду» про дострокове припинення випробувального терміну і зняття судимості.

схожі новини