Новини 2020-02-20 10:12

Суд забов'язав відкрити справу проти глави ДМС Нефьодова

Він нібито міг одержувати хабарі за поставки горючих і несертифікованих панелей на ринок України.

Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційного бюро (НАБУ) відкрити справу проти глави Державної митної служби Максима Нефьодова. Про це повідомляє рішення суду від 11 лютого.

 

Як зазначається у рішенні, до Національного антикорупційного бюро 23 січня подали заяву про можливе правопорушення групи осіб на чолі з колишнім заступником міністра економічного розвитку, а нині главою митниці України Максима Нефьодова. 

 

Заявник стверджує, що група осіб нібито систематично одержувала хабарі за поставки горючих і несертифікованих панелей на ринок України на підставі фіктивного аудиту заводів-постачальників. У результаті таких дій держава могла понести збитки на суму понад 40 мільйонів гривень.

 

"Бачу, що взагалі жодного компромату не можуть нарити на мене контрабандисти. Залишаються їм тільки відео з моїми танцями і класичні чорні інформприводи. Ось хтось написав кляузу, яку НАБУ відмовилося приймати через явну фейковість, а потім через суд зобов'язав внести до ЄРДР. Тепер це "новина", - прокоментував Нефьодов.

 

Нагадаємо, що 25 травня 2018 року ГПУ повідомила про підозру екс-заступниці глави ДМС Тетяні Нікітіній. У ГПУ заявили, що дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди особою, яка займає особливо відповідальне становище).