Новини 2020-02-20 11:42

СБУ піймала в Києві шпигуна «ЛНР»

Інформатор збирав відомості про дислокацію і переміщення підрозділів, залучених до проведення АТО.

Служба безпеки затримала агента незаконних збройних формувань, який передавав розвідувальну інформацію представникам так званої «МДБ ЛНР». Про це повідомляється на сайті СБУ у четвер, 20 лютого.

 

Як зазначається, колишній працівник органів МВС, мешканець тимчасово окупованого Луганська, був завербований так званою «МДБ ЛНР». Для виконання завдання кураторів він прибув на підконтрольну українській владі територію, де збирав відомості про дислокацію і переміщення підрозділів, залучених до проведення антитерористичної операції. Інформатор переховувався у різних населених пунктах.

 

«Співробітники СБУ задокументували факти протиправної діяльності фігуранта справи. Після цього він був оголошений у загальнодержавний розшук», - йдеться в повідомленні.

 

Правоохоронці затримали інформатора за місцем тимчасового проживання у Києві. Його доправлять до суду для розгляду клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Нагадаємо, у січні СБУ затримала двох мешканок Лимана (Донеччина), які тісно співпрацювали з бойовиками і були їхніми інформаторками.

 

схожі новини