Новини 2020-02-20 13:12

У Польщі евакуйованих із Китаю громадян виписали з медичного закладу

У них не виявили коронавірусу.

У Польщі 30 громадян, яких евакуювали з Китаю та направили на карантин до військового шпиталю Вроцлава, 19 лютого виписали з лікувального закладу. Про це повідомив міністр здоров’я Польщі Лукаш Шумовський. 

 

“Після чотириразової перевірки на наявність генетичного коду вірусу ми відпускаємо сьогодні (у середу – Ред.) додому всю групу, яка прибула з Уханя”, - розповів Шумовський.

 

Також міністр зазначив, що всі особи, які перебували на карантині, здорові.

 

Нагадаємо, що Україна вирішила евакуювати своїх громадян із Уханю. На евакуацію з’явилися всі 48 заявлених громадян України та 29 іноземців. Двом громадянам України відмовили в евакуації через підвищену температуру. У МВС розповіли, що українців, евакуйованих з Китаю, доставлять на територію медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавської області.  20 лютого об 11.50 літак приземлився в аеропорту Харкова.

 

Коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. 

 

схожі новини