Новини 2020-02-21 11:00

Кількість незадоволених розвитком подій в Україні втричі зросла з вересня – опитування

Зменшилася частка тих, хто дотримується думки, що країна здатна подолати труднощі протягом найближчих років.

53% українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямі. У вересні так вважали 17%, у грудні – 36%. Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова, проведеного з 13-17 лютого.

 

Водночас, 25% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні так вважали 57%, у грудні – 44%).

 

Також, зменшилася частка тих, хто дотримується думки, що Україна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих років. У вересні такі становили 41%, у грудні – 28%, а за даними останнього опитування — 21%.

 

Частки тих, вважає, що країна здатна їх подолати у більш віддаленій перспективі, становили відповідно 40%, 50% і 49%, що не здатна їх подолати – відповідно 6%, 11% і 15%.

 

У дослідженні взяли участь 2018 повнолітніх респондентів у всіх регіонах, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі.

 

Нагадаємо, 51% українців підтримують вступ до НАТО і вважають, що було б найкращою гарантією безпеки для України.

схожі новини