Новини 2020-02-21 14:18

Гриценко відреагував на вирок російського суду

Другий західний окружний військовий суд у Москві заочно засудив політика до шести років колонії.

Колишній міністр оборони Анатолій Гриценко відреагував на вирок Другого західного окружного військового суду в Москві, який присудив Гриценкові шість років колонії. Про це повідомляється на офіційній сторінці Гриценка у Facebook у п’ятницю, 21 лютого.

                       

«Московський суд визнав мене «терористом» і виніс вирок: шість років перебування у колонії, а після того позбавлення на три роки права обіймати посади в органах державної влади і місцевого самоврядування, напевно в російських… Те, що вони за вказівкою Кремля витворяють у своєму «військовому суді» - не має жодного стосунку ні до права, ні до справедливості», - написав Гриценко.

 

 

Нагадаємо, раніше в російських ЗМІ повідомлялося, що Другий західний окружний військовий суд у Москві заочно засудив Гриценка до шести років колонії за статтею «публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням ЗМІ».

 

Зокрема, його звинуватили у двох висловлюваннях в телеефірі, нібито зроблених у 2014 та 2017 роках. У першому Гриценко нібито заявив, що росіяни теж повинні нести втрати, як і українці на Донбасі, і запропонував підривати російські потяги з бойовою технікою. У другому - що на кожен вибух автомобіля в Києві або Маріуполі українці повинні відповідати вибухами машин у Москві або Таганрозі.