Новини 2020-02-21 17:38

В Укроборонсервісі відбулися обшуки

Службовці держпідприємства можуть бути причетні до привласнення, розтрати та заволодіння чужим майном у великих розмірах.

У державному підприємстві «Укроборонсервіс» відбулися обшуки. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора в п’ятницю, 21 лютого.

 

«Офіс генпрокурора із залученням спеціалістів внутрішнього аудиту ДК «Укроборонпром» провів обшук у комплексі будівель дочірнього підприємства ДК «Укрспецекспорт» – ДП «Укроборонсервіс», - йдеться в повідомленні.

 

За даними слідства, службовці Укроборонсервісу, ймовірно, заподіяли державі значні збитки. Крім того, вони можуть бути причетними до привласнення, розтрати та заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем.

 

Кримінальне провадження розпочато за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 367 (службова недбалість), ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) ККУ.

 

Нагадаємо, 19 лютого ОГП та Служба безпеки провели обшуки у приміщеннях Одеського морського торговельного порту, Адміністрації морських портів та їх структурних підрозділах.