Новини 2020-02-22 19:30

Прокуратура Криму повідомила про підозру чотирьом "прокурорам" за переслідування проукраїнських активістів

Підозрюваних оголосили у розшук.

Прокуратура Автономної республіки Крим повідомила про підозру чотирьом співробітникам незаконно створеної "Прокуратури Республіки Крим" за переслідування учасників мітингу на підтримку територіальної цілісності України. Про це 22 лютого повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

 

 Троє «прокурорів» незаконно створеної прокуратури Республіки Крим впродовж року систематично клопотали перед «судом» про обрання та продовження тримання під вартою одного з керівників Меджлісу кримськотатарського народу. Один із «прокурорів відділу» підтримувала державне обвинувачення в судових засіданнях та приймала участь в судових дебатах, безпідставно звинувачуючи особу в злочині, якого він не вчиняв. Внаслідок цих дій, «суд» засудив одного з керівників Меджліса кримськотатарського народу до 8 років позбавлення волі.

 

“Таким чином, працівники незаконно створеної «Прокуратуры Республики Крым» грубо порушили норми міжнародного гуманітарного права, передбачені статтями 31, 64, 65, 67, 70, 75 Конвенції про захист цивільного під час війни 1949 року”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають, що підозрюваних оголошено в розшук і вживаються заходи для встановлення їх місцеперебування.

 

Нагадаємо, що Правозахисники запустили міжнародну глобальну акцію Prisoner`s Voice на підтримку заручників Кремля до шостої річниці окупації Криму Росією.

схожі новини