Новини 2020-02-24 16:25

У Мін’юсті подаватимуть касаційну скаргу щодо звільнення Насірова

Раніше суд підтвердив незаконність розпорядження уряду.

Міністр юстиції Денис Малюська анонсував подачу касаційної скарги на рішення суду про звільнення Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби. Про це міністр написав у Facebook у понеділок, 24 лютого.

 

«Зараз очікуємо повного тексту постанови Шостого апеляційного адміністративного суду з тим, щоб визначитись з подальшими діями. Касаційну скаргу точно подамо», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 24 лютого стало відомо, що Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення Окружного адміністративного суду Києва від 11 грудня 2018 року щодо визнання протиправним та скасування розпорядження уряду від 31 січня 2018-го про звільнення Насірова.

 

Зауважимо: 2 березня 2017 року детективи НАБУ затримали голову ДФС Романа Насірова й оголосили йому підозру за ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання службовим становищем), що спричинило шкоду державі на суму близько 2 млрд грн. 7 березня суд арештував Насірова із заставою 100 млн грн. 16 березня його дружина внесла заставу, і він вийшов із СІЗО. САП доручила НАБУ перевірити законність походження 100 млн гривень застави.