Новини 2020-02-25 11:02

До активістів "Українського кіберальянсу" прийшли з обшуками

Обшуки проводять в Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда.

У активістів "Українського кіберальянсу" правоохоронці проводять обшуки. Про це 25 лютого у Facebook повідомив засновник і волонтер міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Роман Бурко.

 

 

“У спікера Ukrainian Cyber Alliance (UCA) та інших людей, які в межах акції #FRD вказували державним установам на критичні вразливості систем з метою виправлення та закриття вразливостей - почались обшуки. Про це повідомив один з активістів UCA. Наразі деталі невідомі. Потрібний інформаційний розголос. Альянс роками проводив успішні операції і заважав росіянам, схоже, влада дала "зелене світло" на знищення волонтерських груп, які дошкуляли РФ ці роки”, —  пише волонтер.

 

 

Зазначається, що обшуки проводять в Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда.

 

Як повідомили в "Демократичній сокирі",  обшуки проводить Головне управління Нацполіції Одеської області спільно зі Службою безпеки України в рамках справи щодо зламу системи Одеського міжнародного аеропорту. У жовтні минулого року невідомі хакери вивели на табло летовища фотографію всесвітньо відомої екоактивістки Ґрети Тунберг із написом “Fuck you, Greta”.

 

Обшуки проводяться в рамках розслідування правопорушення за статтею 361, ч.2 ККУ (“Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж”).

 

Нагадаємо, що 22 лютого в Укроборонсервісі відбулися обшуки. Службовці держпідприємства можуть бути причетні до привласнення, розтрати та заволодіння чужим майном у великих розмірах.

схожі новини