Новини 2020-02-25 13:42

"Український кіберальянс" назвав причину обшуків

Йдеться про злам системи сповіщення Міжнародного аеропорту м. Одесса невідомими особами.

В “Українському кіберальянсі” підтвердили, що причиною обшуків правоохоронців у активістів організації є злам системи сповіщення Міжнародного аеропорту в Одесі невідомими особами. Про це 25 лютого повідомив Ukrainian Cyber Alliance на сторінці у Facebook.

 

“Підтверджуємо причину обшуків - злам системи сповіщення Міжнародного аеропорту м. Одесса невідомими особами. Обшуки тривають і досі. Зв‘язок з адвокатами є. Але вже почалися маразми зі сторони експертів поліції та служби. Чекаємо завершення обшуків”, —  зазначають у повідомленні.

 

 

 

Нагадаємо, що в активістів "Українського кіберальянсу" Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда правоохоронці проводять обшуки. Цим займається Головне управління Нацполіції Одеської області спільно зі Службою безпеки України в рамках справи щодо зламу системи Одеського міжнародного аеропорту. У жовтні минулого року невідомі хакери вивели на табло летовища фотографію всесвітньо відомої екоактивістки Ґрети Тунберг із написом “Fuck you, Greta”. В організації обшуки пояснюють політичним тиском.

схожі новини