Новини 2020-02-25 16:13

Нацполіція прокоментувала обшуки в "Українському кіберальянсі"

Причина обшуків - невідомі здійснили несанкціоноване втручання до інформаційних систем аеропорту Одеси.

Національна поліція пояснила, що здійнює обшуки у активістів "Українського альянсу" через їхню можливу причетність до несанкціонованого втручання до інформаційних систем ТОВ «Міжнародний Аеропорт «Одеса». Про це 25 лютого повідомили на сайті відомства.

 

"У ході досудового розслідування були встановлені особи, які можуть бути причетними до вчинення даного кримінального правопорушення. Зараз у фігурантів тривають санкціоновані обшуки, у ході яких вилучається технічне обладнання, за допомогою якого, імовірно, вчинявся цей злочин. Усе вилучене буде направлено на експертизу", - пишуть у повідомленні.

 

Зазначають також, що вказані діяння караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. 

 

Нагадаємо, що в активістів "Українського кіберальянсу" Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда правоохоронці проводять обшуки. Цим займається Головне управління Нацполіції Одеської області спільно зі Службою безпеки України в рамках справи щодо зламу системи Одеського міжнародного аеропорту. У жовтні минулого року невідомі хакери вивели на табло летовища фотографію всесвітньо відомої екоактивістки Ґрети Тунберг із написом “Fuck you, Greta”. В організації обшуки пояснюють політичним тиском.