Новини 2020-02-25 16:37

Обшуки в одного з активістів "Українського кіберальянсу" завершилися

Обшуками керувала СБУ.

Обшуки в активіста "Українського кіберальянсу" Шона Таунсенда через його можливу причетність до несанкціонованого втручання до інформаційних систем ТОВ "Міжнародний Аеропорт "Одеса" завершилися. Про це повідомляє партія "Демократична сокира". 

 

"Незаконно вилучено телефони та комп‘ютерну техніку. За нашою інформацією, керували процесом обшуку беспосередньо працівники Служба безпеки України, а представники одеського МВС України та Кіберполіції були лише виконавцями обшуку", - йдеться у повідомленні. 

 

У заяві додали, що правоохоронці хотіли отримали доступ до листувань активістів. 

 

"Сама справа із табло одеського аеропорту, яке було зламано минулої осені, не дуже й цікавила правоохоронців і була лише приводом до обшуку. Набагато більше їх цікавило листування у месенджерах і переписка у соцмережах", - зазначають у "Демсокирі". 

 

Нагадаємо, що в активістів "Українського кіберальянсу" Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Таунсенда правоохоронці проводять обшуки. Цим займається Головне управління Нацполіції Одеської області спільно зі Службою безпеки України в рамках справи щодо зламу системи Одеського міжнародного аеропорту. У жовтні минулого року невідомі хакери вивели на табло летовища фотографію всесвітньо відомої екоактивістки Ґрети Тунберг із написом “Fuck you, Greta”. В організації обшуки пояснюють політичним тиском.

схожі новини