Новини 2020-02-26 11:19

НАБУ повідомило про підозру колишньому першому заступнику глави Служби новнішньої розвідки

Його підозрюють в організації держзакупівлі обладнання, яке неможливо було доставити.

Екс-першому заступнику глави Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) повідомили про підозру в розтраті понад двох мільйонів гривень державних коштів та у змові з іншими посадовцями. Про це 26 лютого повідомляє Національне антикорупційне бюро України.

 

Зазначають, що другий підозрюваний у цій справі також екс-посадовець СЗРУ, а третій —  виконувач обов'язків директора державного підприємства. За даними відомства, у період з серпня по грудень 2014 року вони організували державну закупівлю обладнання, яке фактично неможливо було доставити.

 

"Всупереч нормативним документам за ще не отримане обладнання СЗРУ внесла повну передплату. Натомість, обладнання за умовами закупівлі не поставили. Отримані кошти керівник держпідприємства легалізував, перерахувавши компаніям з ознаками фіктивності", - пишуть у НАБУ.

 

Нагадаємо, що 31 січня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру колишньому головному архітектору Києва та гендиректору компанії-забудовниці. Їх підозрюють у завданні понад 9,3 млн грн збитків територіальній громаді столиці. 

 

 

 

 

схожі новини