Новини 2020-02-26 13:10

Зеленський заявив, що ATR не втратить державної підтримки

10 лютого телеканал повідомляв про блокування його рахунків і фінансування з держбюджету.

Кримськотатарський телеканал ATR не втратить державної підтримки. Про це заявив президент Володимир Зеленський у середу, 26 лютого, на форумі Age of Crimea в Києві.

 

«Я хочу запевнити, що канал ATR продовжить свою роботу, ніхто не позбавить їх державної підтримки. Це питання вирішиться найближчим часом», - сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, наприкінці січня 2020 року гендиректор ATR Ленур Іслямов заявив, що телеканал може закритися через призупинення фінансової підтримки з бюджету. За його словами, канал на 90% скоротив виробництво власних програм. Скорочено 45% колективу, а також випуски новин, припинено прямі ефіри.

 

10 лютого ATR заявив про блокування його рахунків і фінансування з держбюджету. У 2020 році з держбюджету телеканалу виділили 50 млн грн. Частина цих грошей надійшла на рахунок ATR, але їх заблокувало казначейство. У зв'язку з блокуванням телеканал запустив марафон #SaveATR - з ефірами без ведучих і гостей.

 

Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський заявив, що канал не отримав фінансування, тому що виникли розбіжності в трактуванні закону про держзакупівлі між ATR і Державним казначейством.

схожі новини