Новини 2020-02-26 16:07

Гончарук відреагував на чутки про його відставку з поста прем’єр-міністра

Він зазначив, що уряд працює в нормальному режимі.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук не писав заяву про відставку та не обговорював такої теми із Президентом. Про це 26 лютого він повідомив під час брифінгу за результатами засідання уряду.

 

Гончарук також прокоментував чутки про те, що на його місце поставлять Сергія Тігіпка.

 

 "Уряд працює у нормальному звичному режимі... Для мене звична вже поява подібної інформації в ЗМІ. Ні, ніяких заяв я, звісно, не писав. Із Президентом відповідних тем не обговорював. Сергія Тігіпка я дійсно бачив, я з ним зустрічався, як і з багатьма іншими насправді. Я за останній місяць подивився близько 20 осіб, нам дійсно потрібно підсилення радниками, можливо, навіть на якусь посаду в уряді людьми, які дуже добре розуміють, що таке промисловість. Тому спілкування у мене було з багатьма", - розповів прем’єр-міністр.

 

Нагадаємо, що раніше в ЗМІ почала з’являтися інформація з власних джерел, що Олексій Гончарук планує йти у відставку, а новим прем’єр-міністром стане колишній регіонал Сергій Тігіпко.

 

 29 серпня Верховна Рада дев'ятого скликання призначила прем'єр-міністром України заступника Офісу президента Олексія Гончарука. 

 

 

 

схожі новини