Новини 2020-02-26 16:43

Трамп відкинув заяви про втручання РФ в американські вибори

Раніше розвідка заявила, що Росія фінансує кампанію Трампа.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не отримує жодної підтримки у рамках виборчої кампанії від інших держав. Про це повідомляє Голос Америки.

 

"Я не хочу будь-якої допомоги від жодної країни і не отримую допомоги від жодної країни", - сказав Трамп журналістам на прес-брифінгу наприкінці дводенного візиту до Індії.

 

Раніше після брифінгу для членів Конгресу Трамп змістив в.о. голови Національної розвідки Джозефа Магуайра, замінивши його послом США до Німеччини, Річардом Гренеллом, якого називають лояльним до Трампа.

 

Нагадаємо, що 11 грудня 2019 року у Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп під час зустрічі застеріг голову російського Міністерства закордонних справ Сєргєя Лаврова від спроб Росії втручатися у вибори в США у 2020 році. Після цього Американська розвідка помітила, що РФ знову втручається у вибори США, щоб допомогти главі держави Дональду Трампу переобратися.

 

Як повідомлялося 25 лютого, сенатори-демократи Чак Шумер, Боб Менендес і Шерод Браун вимагають від держсекретаря Майка Помпео і міністра фінансів Стівена Мнучіна негайно ввести санкції проти Росії за спроби впливати на президентську виборчу кампанію 2020 року

схожі новини