Новини 2020-03-03 09:28

У США розповіли коли знімуть "кримські" санкції проти Росії

Також в США порівняли невизнання входження прибалтійських республік до складу СРСР з невизнанням Вашингтоном входження Криму до складу Росії

США будуть зберігати "кримські" санкції проти Росії, поки вона не вийде з Криму. Про це заявив постпред США при ОБСЄ Джеймс Гілмор, передає прес-служба Держдепартаменту США.

 

Також він також зазначив, що США будуть зберігати санкції стосовно Східної України.

 

"Ми ніколи не відмовимося від санкцій щодо Криму, поки вони не вийдуть з Криму. Ми також збираємося зберегти наші санкції стосовно Східної України. І я думаю, що це важливі заходи, які ми приймаємо, які є дипломатичними діями, які ми вживаємо з метою відстоювання того, що правильно", - сказав Гілмор.

 

Він порівняв невизнання входження прибалтійських республік до складу СРСР з невизнанням Вашингтоном входження Криму до складу Росії.

 

"Ми ніколи не погоджувалися, що прибалтійські держави були частиною Радянського Союзу. Вони були підкорені силою. Ми ніколи не погоджувалися з тим, що це радянські соціалістичні республіки та законні частини Росії. Точно так само ми будемо відстоювати цю пропозицію, поки воно не зміниться", - додав Гілмор.

 

Нагадаємо, ЄС прийняв і неодноразово розширював список санкцій проти осіб, яких в Євросоюзі вважають відповідальними за порушення територіальної цілісності України.

 

Зараз у списку санкцій 61 громадянин РФ і України, яким заборонений в'їзд до ЄС, а їх можливі активи в країнах-членах союзу заморожені.

 

Крім того, європейці внесли до списку санкцій два кримських підприємства - "Чорноморнафтогаз" і "Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами".

схожі новини