Новини 2020-03-03 14:22

Політв'язень Мустафаєв поскаржився на неналежні умови та систематичні порушення прав

Фігуранта бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір" незаконно утримує країна-окупант.

Співкоординатор об'єднання "Кримська солідарність", фігурант другої Бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір", політв'язень Сервер Мустафаєв скаржиться на систематичне порушення права на справедливий суд та неналежні умови тримання в місцях несвободи. Про це 3 березння пише у Facebook уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

 

Зокрема, він повідомляє про систематичне позбавлення права на захист та належну підготовку до судового процесу через надмірну частоту проведення засідань.

 

Також Мустафаєв скаржиться на неналежні умови тримання в "ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Ростовской области", а саме ненадання медичної допомоги, обмеження в отриманні посилок, позбавлення можливості приймати душ, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі.

 

Крім того, наш співгромадянин скаржиться на відсутність належного харчування, яке відповідало б міжнародним стандартам. За його словами, під час переміщення громадян України зі слідчого ізолятора до суду їм не надаються харчові продукти належної якості, що фактично призводить до вимушеного голодування.

 

Нагадаємо, 21 травня 2018 року року в окупованому Криму затримали координатора "Кримської солідарності" Сервера Мустафаєва і жителя села Долинне Бахчисарайського району Едема Смаїлова. Звинувачення проти них долучили до бахчисарайськї "справи Хізб ут-Тахрір".

 

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International визнала Сервера Мустафаєва в'язнем совісті.

схожі новини