Новини 2020-03-03 17:42

"Велика сімка" готова прийняти заходи для захисту економіки від впливу коронавіруса

Для протидії економічного спаду використовують усі інструменти

Країни G7 готові зробити всі можливі кроки для захисту світової економіки від впливу коронавірусу. Про це йдеться в заяві міністрів фінансів G7 і глав центральних банків.

 

Як наголошується в заяві, керівники фінансових органів уважно стежать за поширенням коронавірусної інфекції (COVID-19) та її впливом на ринки та економічні умови.

 

 

"Враховуючи потенційний вплив COVID-19 на глобальне зростання, ми підтверджуємо нашу прихильність використання всіх відповідних інструментів політики для досягнення сильного, стійкого зростання та захисту від ризиків, пов'язаних зі зниженням", - йдеться в заяві.

 

Міністри фінансів країн G7 також готові прийняти фінансові заходи для надання допомоги у протидії вірусу і підтримки економіки. "Центральні банки G7 будуть продовжувати виконувати свої мандати, підтримуючи тим самим стабільність цін і економічне зростання при збереженні стійкості фінансової системи", - йдеться в заяві.

 

Керівники фінансових органів вітають той факт, що Міжнародний валютний фонд, Світовий банк та інші міжнародні фінансові інститути готові допомогти країнам-членам у подоланні людських трагедій і економічних проблем, пов'язаних з COVID-19, в максимально можливій мірі використовуючи наявні у них інструменти