Новини 2020-03-04 15:03

Комітет Ради визначився з постановою щодо відставки Рябошапки

Депутатам запропоновано голосувати на власний розсуд

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомегдував Верховній Раді розглянути постанову про відставку генпрокурора Руслана Рябошапки під час найближчого сесійного засідання. Про це повідомляє кореспондент Тижня Андрій Голуб.

 

Таке рішення підтримали 17 членів комітету, двоє виступили проти, четверо утрималися.

 

При цьому голова комітету Денис Монастирський зазначив таке: ''На сьогоднішньому позачерговому засіданні це питання не може бути розглянутим, оскільки за законом для позачергових сесій передбачено вичерпний перелік питань''.

 

У той же час, офіційно на позачергове засідання винесені чотири законопроєкти, а також ''питання про Кабінет Міністрів України і про діяльність правоохоронних органів у сфері подолання корупції в Україні і зміцнення правопорядку''.

 

Сам Рябошапка після засідання комітету повідомив журналістів, що не обговорював питання своєї відставки з президентом Володимиром Зеленським, а остання зустріч між ними відбулася у п'ятницю, 27 лютого.

 

Крім того, за непідтвердженою інформацією, станом на ранок, 4 березня, постанову про недовіру Рябошапці підписали вже 227 нардепів.

 

Нагадаємо, що комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендував Верховній Раді розглянути постанову про відставку генпрокурора Руслана Рябошапки під час найближчого сесійного засідання.