Новини 2020-03-05 16:15

У ЄС готові співпрацювати з урядом Шмигаля

Євросоюз очікує від Кабміну рішучості у втіленні реформ.

Єврособз готовий співпрацювати з урядом нового прем'єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це йдеться у заяві речника ЄС Пітера Стано, передає Укрінформ

 

"Попередній склад уряду під керівництвом Олексія Гончарука за минулі шість місяців досяг доброго прогресу у просуванні широкого та амбітного порядку денного реформ, включаючи імплементацію Угоди про асоціацію ЄС-Україна. Цей прогрес також включав ефективну співпрацю з ЄС та іншими міжнародними партнерами, такими як МВФ", - йдеться у зверненні.

 

Як зазначається, Євросоюз очікує, що новий уряд України продемонструє такий самий рівень рішучості у просуванні реформ, включаючи ті, що стосуються боротьби з корупцією та з проявами особистих інтересів у таких важливих сферах, як фінансовий сектор. У цьому контексті Стано нагадав, що верховенство права залишається основою економічної стабільності та притоку інвестицій.

 

Нагадаємо, раніше 4 березня Верховна Рада затвердила новий Кабмін, а також призначила міністра оборони України. Також  4 березня Верховна Рада схвалила відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та його уряду. Гончарука на посаді замінив віце-прем’єр-міністр і міністр з розвитку громад та територій Денис Шмигаль. 

 

5 березня посольство США в Україні привітало нового прем'єр-міністра із призначенням. 

схожі новини