Новини 2020-03-06 11:20

Шмигаль зробив ще одну заяву щодо постачання води в Крим

Новопризначений прем’єр-міністр зазначив, що Україна, мовляв, може постачати воду на окупований півострів лише для людей, а не для промислових і військових об'єктів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим в разі необхідності Україна може доставляти цистернами для господарських потреб українців. Про це він сказав 6 березня, під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

 

"Ми будемо постачати в разі необхідності або гуманітарної загрози українцям воду для господарських потреб, для пиття - хоч цистернами, хоч каністрами, хоч бутлями. Ми маємо це забезпечити, це наш обов'язок перед українцями, тому це важливо", - розповів Шмигаль.

 

Прем’єр-міністр зазначив, що Україна не буде постачати воду в окупований Крим для промислових і військових об'єктів: "Знак оклику, і на цьому ставимо крапку".

 

Нагадаємо, що вночі, 6 березня, в ефірі програми "Право на владу" Шмигаль заявив, що воду в окупований Крим треба подавати, тому що там живуть українці, а Крим — це Україна.

 

Згодом у Facebook він написав, що Україна не має технічної можливості подавати воду в Крим до повернення півострова до її складу. 

 

Після цих заяв заступниця постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева пояснила, що жодної води до Криму постачати на будуть до повної деокупації півострова.