Новини 2020-03-06 11:52

Андрій Перевезій: На даний момент у справі про Одеський аеропорт я особа без статусу

За словами члена Кіберальянсу, спецслужби проводили обшуки в трьох місцях: у житлі дружини й дочки, житлі мами і його помешканні.

Член Українського кіберальянсу Андрій Перевезій заявив в інтерв’ю Тижню, що на даний момент у справі про злам табло Одеського аеропорту він не має статусу свідка чи підозрюваного.

 

«На даний момент я особа без статусу у справі. У мене просто були обшуки. З КОРДом, СБУ», - сказав він.

 

За словами Перевезія, обшуки проходили в трьох місцях.

 

«Це було у трьох місцях. Обшукували житло дружини й дочки, житло моєї мами і моє. Приїхав навіть головний слідчий у справі, на обшуках був цілий підполковник СБУ. Того дня, 25 лютого, я поїхав до аеропорту «Бориспіль» зустрічати дружину Олександра Галущенка. Ми з Олександром та Ганною (його дружиною) давні друзі. І тут мені телефонують і повідомляють про обшуки.  У мене хотіли забрати мій робочий ноутбук. Цього дуже хотів прокурор. Але в ухвалі про обшук не було жодного слова про вилучення будь-чого. Тому я ще в дорозі передав слідчим логін і пароль, дозволив їм скопіювати інформацію. Але віддавати свій робочий інструмент я відмовився. Ну і зазвичай речі, які потрапляють на експертизу, потім цілими не повертаються. А в дитини, наприклад, забрали телефон. У квартирі, де живе дочка, забрали роутер і ноутбук без жорсткого диска, оперативної пам’яті і акумулятора. У мами, чомусь, забрали ніж. Ну і під час обшуків працювали глушилки зв’язку: в мене, у Шона, у Галущенка. Думаю, аби інформація про обшуки не стала публічною. У мене навіть вдома інтернет-кабель перерізали», - розповів член Кіберальянсу.