Новини 2020-03-13 20:00

Переговори у Мінську та перша смерть від коронавірусу. Головне за 13 березня

Тиждень.ua зібрав головні новини цієї п'ятниці.

В Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу – МОЗ

 

В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом. Йдеться про 71-річну жінку з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19.

 

Україна закриє кордон для іноземців через 48 годин - Данілов

 

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна закриє кордон для іноземців через 48 годин у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі. Він зазначив, що всі громадяни України, які перебувають за кордоном, зможуть повернутись в Україну. 

 

Про що домовилися у Мінську з окупантами: документ

 

 
У Мінську 11 березня Тристороння контактна група підписала домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача виявилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. 
 

Зеленський змінив склад РНБО

 

Президент Володимир Зеленський змінив персональний склад Ради національної безпеки і оборони.  Цим указом Зеленський вивів зі складу РНБО екс-прем'єра Олексія Гончарука, колишнього міністра оборони Андрія Загороднюка, екс-міністерку фінансів Оксану Маркарову та колишнього генпрокурора Руслана Рябошапку.

 
 

схожі новини